Archiwum - Numer 4/2017 - Prosto w ściernisko
Prosto w ściernisko
Fragment artykułu
Siew bezpośredni nie jest zbyt popularny wśród polskich rolników. Ci, którzy interesują się tą technologią, łączą ją z wielkimi przestrzeniami USA, Kanady czy Australii. Siew bezpośredni jest również obecny w europejskim rolnictwie, chociaż stanowi znikomy odsetek wśród rolników nieużywających pługa. Tym bardziej cieszy fakt, że także w Polsce istnieją gospodarstwa, które nie dość, że zrezygnowały z pługa, to zaprzestały głębokiej uprawy i zaczęły stosować technologię siewu bezpośredniego. 
Pobierz artykuł
Aby pobrać artykuł należy:Reklamacje Regulamin
  • Wysłać SMS o treści AP.ARTBP na numer 73068. Koszt wysłania wiadomości SMS wynosi 3,69 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy wpisać w oznaczonym polu.
    LUB
  • Dokonać przelewu za pośrednictwem Dotpay w wysokości 2,00 PLN brutto. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz kod, który należy wpisać w oznaczonym polu. Kod dostępu zostanie wyświetlony na ekranie oraz wysłany na podany podczas realizacji płatności adres e-mail. Kliknij na logo "Zapłać online przez Dotpay", aby dokonać przelewu.
Pobranie artykułu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.


Usługa SMS dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Usługi Premium SMS dostarcza i obsługuje system Dotpay.Właściciel:
Oficyna Wydawnicza "OIKOS" Sp. z o.o.
ul. Kaliska 1/7
02-316 Warszawa
NIP: 118-00-09-226
Kontakt:
Dział prenumeraty:
tel.: 22 659 36 50
fax: 22 833 66 49
e-mail: prenumerata@oikos.net.pl