Kontakt

Kontakt

Kontakt z redakcją:

Atrium Plaza

Aleja Jana Pawła II 29 (4 p.)

00-867 Warszawa

bezpluga@gmail.pl

telefon: +48 (22) 550 69 03

fax: +48 (22) 550 69 01

 

 

Kontakt z wydawcą:

PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Plac Sławika i Antalla 1

40-163 Katowice

telefon/fax +48 (32) 209 13 03

 

ZARZĄD

Wojciech Kuśpik (Prezes Zarządu)

telefon: +48 (32) 209 13 03

 

BIURO ZARZĄDU

Katarzyna Liszka (Kierownik Biura Zarządu)

telefon: +48 (32) 209 10 46

fax: +48 (32) 356 76 16

e-mail: katarzyna.liszka@ptwp.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ

kadry@ptwp.pl

Renata Nieradzik (Główna Księgowa)

telefon: +48 (32) 356 76 22

e-mail: renata.nieradzik@ptwp.pl

 

DZIAŁ WSPARCIA PORTALI

rozwój i promocja portali, wymiana treści

kontakt@ptwp.pl

Patryk Felner (Kierownik Działu)

telefon: +48 (32) 356 76 26

e-mail: patryk.felner@ptwp.pl

 

DZIAŁ MARKETINGU

marketing@ptwp.pl

Tomasz Ruszkowski (Dyrektor Marketingu)

telefon: +48 (32) 209 13 03

e-mail: tomasz.ruszkowski@ptwp.pl

 

DZIAŁ ORGANIZACJI EVENTÓW

promocja@ptwp.pl

 

DZIAŁ KOLPORTAŻU I PRENUMERATY

kolportaz@ptwp.pl

Michał Wybraniec (Kierownik Działu)

telefon: +48 (32) 356 76 35

e-mail: michal.wybraniec@ptwp.pl

Katarzyna Suchan

telefon: +48 (32) 356 76 43

e-mail: katarzyna.suchan@ptwp.pl

 

 

STUDIO GRAFICZNE

studio@ptwp.pl

Jakub Tabor (Dyrektor Artystyczny)

telefon: +48 (32) 356 76 44

e-mail: kuba@ptwp.pl



×