Wydruk strony BezPluga.pl

Konkurs z okazji 90-lecia: "Za co lubisz Farmera?"

„Farmer” to marka z długoletnią tradycją! W tym roku obchodzimy okrągłe 90 lat. Z tej okazji zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym można wygrać roczną prenumeratę miesięcznika „Farmer” oraz liczne gadżety redakcyjne.

Już od 90 lat „Farmer” wspiera polskich rolników. Historia naszego tytułu  zaczęła się w 1931 r.! Tak długa obecność na rynku prasowym dla czasopisma rolniczego jest ogromnym osiągnięciem.

To dzięki Wam istniejemy i rozwijamy się przez te wszystkie lata, w wyniku czego „Farmer” stał się magazynem dla nowoczesnych rolników. Dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami i nas wspieracie - jesteście dla nas bardzo ważni. Mamy nadzieję, że my dla Was również. Dlatego chcielibyśmy poprosić Was o podzielenie się z nami swoją opinią – miłe słowa, ale i konstruktywne uwagi, to dla nas bardzo cenne informacje, bo motywują nas do działania.

A zatem prosimy Was o odpowiedź na pytanie: Za co lubicie „Farmera? Napiszcie dlaczego warto prenumerować nasz miesięcznik i na czym polega jego wyjątkowość?

Na odpowiedzi czekamy do 2 lutego 2021 r. Piszcie do na adres: redakcja@farmer.pl. w tytule wiadomości wpisując imię i nazwisko osoby zgłaszającej się do konkursu. Spośród nadesłanych odpowiedzi trzy zostaną nagrodzone roczną prenumeratą „Farmera”, a trzy kolejne otrzymają gadżety redakcyjne. Jednocześnie nagrodzone odpowiedzi zostaną opublikowane w marcowym wydaniu „Farmera”.