Redakcja portalu

Kontakt z redakcją:

Atrium Plaza

Aleja Jana Pawła II 29 (4 p.)

00-867 Warszawa

bezpluga@gmail.pl

redakcja@farmer.pl

telefon: +48 (22) 550 69 03

fax: +48 (22) 550 69 01

 

REDAKTOR NACZELNA FARMER.PL

Iwona Dyba

e-mail: iwona.dyba@farmer.pl

telefon: +48 (22) 550 69 12; +48 795 152 658

 

REDAKTOR NACZELNY MIESIĘCZNIKA "FARMER"

Radosław Iwański

e-mail: radoslaw.iwanski@farmer.pl

telefon: +48 (22) 550 69 02; +48 600 413 502

 

 

ZASTĘPCA REDAKTOR NACZELNEJ

Wojciech Konieczny

e-mail: wojciech.konieczny@farmer.pl

telefon: +48 (22) 550 69 06

 

SEKRETARZ REDAKCJI

Anna Kamińska

e-mail: anna.kaminska@farmer.pl

telefon: +48 (22) 550 69 03

 

REDAKTOR PROWADZĄCY 

Michał Wołosowicz

e-mail: michal.wolosowicz@ptwp.pl

telefon: + 48 512 816 206

 

PRENUMERATA I KOLPORTAŻ

Katarzyna Suchan

e-mail: katarzyna.suchan@ptwp.pl

telefon: +48 (32) 356 76 43

 

REKLAMA

Urszula Tarasiuk

Manager miesięcznika "Farmer" i portalu farmer.pl

e-mail: urszula.tarasiuk@farmer.pl

telefon: +48 (22) 550 69 09, +48 600 489 619

 

Aleksandra Janik- Janus

e-mail: aleksandra.janik@farmer.pl

telefon: + 48 (32) 356 76 32, +48 604 289 432

 

Magdalena Twardokęs

Manager sektora rolno-spożywczego (farmer.pl, sadyogrody.pl)

e-mail: magdalena.twardokes@farmer.pl

telefon: +48 (32) 356 76 58, +48 608 291 412

 

 



×