DLG Feldtage 2020 z nowym terminem

DLG Feldtage 2020 z nowym terminem
Targi DLG Feldtage 2020 nie odbędą się w tym roku.

Lubiane i tłumnie odwiedzane przez polskich rolników targi DLG-Feldtage, czyli Dni Pola w Niemczech nie odbędą się w zaplanowanym terminie. Ich kolejną edycję organizatorzy zaplanowali na 8-10 czerwca 2021.

Targi odbęda się w tym samym miejscu, w Gut Brockhof w Erwitte / Lippstadt w Nadrenii Północnej, dokładnie 12 miesięcy później niż to było pierwotnie planowane, czyli w dniach 8-10 czerwca 2021. Jak mówi dyr. generalny DLG dr Reinhard Grandke: "Decyzja została podjęta w ścisłej współpracy z naszą radą doradczą w interesie wystawców i zwiedzających. Bardzo żałujemy, że wystawa nie może odbyć się w zaplanowanym terminie. Razem z naszymi pracownikami, partnerami i wystawcami ciężko pracowaliśmy, aby zorganizować udane wydarzenie, ale niestety nie może się ono odbyć zgodnie z pierwotnym planem. W obecnej sytuacji zdrowie i bezpieczeństwo odwiedzających i wystawców  ma najwyższy priorytet ”. 

Jednak, aby nie tracić całego sezonu, DLG wraz z wystawcami już od maja tego roku będzie dostarczać za pomocą cyfrowych środków przekazu aktualne informacje na tematu wielu aspektów wystawy oraz innowacji produktowych. Ciekawe, jak przyjmie się wśród rolników taki sposób "zwiedzania" targów? 

 

SŁOWA KLUCZOWE×