Uprawa bezorkowa w sesji "Bez Pługa" na Narodowych Wyzwaniach w Rolnictwie

Uprawa bezorkowa w sesji "Bez Pługa" na Narodowych Wyzwaniach w Rolnictwie
Fot. Adobe Stock 8 listopada 2022
  • Autor: MPo
  • Dodano: 01-11-2019, 17:00

Do konferencji Narodowe Wyzwania w Rolnictwie zostało już tylko kilka dni. Zapraszamy was do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, a zwłaszcza do uczestnictwa w sesji "Bez Pługa". Sesję  otworzy wykład Matthieu Archambeauda, esperta ds. uprawy konserwującej z Francji.

Przyjdź i stań się częścią tego wydarzenia! Do sesji "Bez Pługa" zapraszamy rolników, szukających informacji dotyczących nowych trendów w uprawie roli. Podczas wykładów nasi prelegenci poruszą zagadnienia, które zainteresują rolników, którzy dopiero przestawiają się na technologię bezpłużną, jak i tych, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tym zakresie.

Matthieu Archambeaud będzie mówił o rolnictwie zrównoważonym i uprawie bezorkowej, które wg. niego są sposobem na uzyskanie właściwej struktury gleby i stabilnych plonów. Technologie te wg. naszego eksperta pomagają chronić środowisko glebowe, ograniczać erozję i przywracać równowagę biologiczną w agroekosystemach, ale również wpływają na znaczne obniżenie kosztów produkcji, dzięki wyeliminowaniu wielu zabiegów uprawowych.

Spotykajmy się 7 listopada w Global Expo w Warszawie na konferencji Narodowe Wyzwania w Rolnictwie. Zaloguj się już dziś!

 ×