Zobaczcie, jak prosty jest montaż i ustawienie siewnika poplonów APV

Zobaczcie, jak prosty jest montaż i ustawienie siewnika poplonów APV
APV PS200 M1 to najchętniej kupowany przez polskich rolników siewnik poplonów. Zdjęcie: Wo
  • Autor: MWo
  • Dodano: 31-12-2020, 06:00

Pokazujemy jak zamontować oraz ustawić jeden z najpopularniejszych siewników poplonów z oferty firmy APV model PS200 M1. Zobaczcie jakie są efekty pracy urządzenia.

Jako, że siew poplonów staje się w naszym kraju coraz bardziej popularny postanowiliśmy pokazać jak przebiega montaż, ustawianie oraz praca takim siewnikiem dedykowanym do siewu nasion roślin poplonowych. Nasz wybór padł na siewnik APV PS200 M1. Lech Bieżuński z firmy APV Polska mówi: "Jest to najpopularniejszy model siewnika poplonów jaki sprzedajemy w Polsce". 

Testowany przez nas siewnik ma zbiornik na nasiona o pojemności 200 l, elektryczny napęd dmuchawy i 8 wyjść przewodów wysiewających. Co umożliwia współpracę z maszynami o szerokości roboczej do 6 metrów. Testowana wersja była wyposażona w sterownik o symbolu 5.2 oraz czujnik prędkości montowany na kole ciągnika oraz czujnik pozycji TUZ.

Ile czasu zajął montaż, jakie kalibracje trzeba przeprowadzić przed uruchomieniem maszyny i jak bardzo prosta jest próba kręcona? Tego wszystkiego dowiecie się z poniższego filmu. Pokazujemy również jakie są efekty pracy w postaci rosnącego poplonu. ×